Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Miriam Cani zbulon sekretin nga ceremonia e martesës në Maldiva

po lexohet

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka zbuluar një sekret në lidhje me marrëdhënien me burrin e saj Alban Skënderaj.

I ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku ka folur për vajzën e saj dhe marrëdhënien më Albanin,  ndër të tjera ajo ka treguar dhe një sekret nga dita e ceremonisë së martesës së saj që u zhvillua në Maldiva. Cani ka thënë se ditën e cermonisë ajo ka zbuluar se ka qenë shtatzënë.

“Kemi pasur Amelin dhe Duamin në bark. Në ditën kur u realizua ceremonia ne morëm vesh që unë isha në pritje të ëmbël ndaj vendosëm që ta quani Duam, ti jepnim titullin e këngës. Është një kujtim i mrekullueshëm,”-ka thënë ajo.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm