Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alban skenderaj

Etiketim: alban skenderaj

Alban Skënderaj bën dedikimin prekës për vdekjen e Evës: Ndjej dhimbje...

Këngëtari Alban Skënderaj ka reaguar pas vdekjes së 24-vjeçares, Eva Tavo, vajza e ish-nënkryetarit të Kuvendit, Vangjel Tavo, nga një aksidnet në Maqedoninë e...

Një koncert tjetër recital, Alban Skënderaj zbulon detaje: Do të jetë...

Këngëtari Alban Skënderaj ka zbuluar detaje nga koncerti tjetër recital për të cilin po punon, ndërsa ishte i ftuar në Më lër të flas...

“Ishte me shikim të parë…”- Një dashuri si e Miriamit dhe...

Këngëtarët Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një ndër çiftet me të dashura të showbizzit shqiptar. Në një intervistë ndryshe sonte për “A Live...

“Lamtumirë” me Alban Skënderaj- Projekti që do ju prekë zemrat gjatë...

“Lamtumirë” ka trokitur bashkë me verën nën timbrin e artistit të njohur Alban Skënderaj. Një projekt mjaft i veçantë që ndërthur elementë të emocionues të...

“Ai është pak më i butë”/ Këngëtari i njohur: Me Alban...

Këngëtari i njohur, Naim Bunjaku, i njohur si Xuxi, ka zbuluar së fundmi se ka vite që është shkëputur nga muzika, që nga koha...

Zjarr në Llogara, Alban Skënderaj poston foton dhe kërkon ndihmë: Situatë...

Zjarri mbi Dukat të Vlorës po përhapet në zona të tjera të Parkut Kombëtar të Llogarasë. I favorizuar nga temperaturat e nxehta dhe era në...

Nuk na e kishte marrë mendja/ Cila ka qenë puna e...

Muzika për Albanin, ndryshe nga shumë kolegë të tij këngëtarë, nuk ka nisur që në moshë të vogël. Së bashku me familjen në emigrim,...

Prindër për herë të tretë? Miriami dhe Albani tregojnë planet për...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Ata kanë 14 vite bashkë dhe janë prindër të...

“14 vite me ty!”/ Miriam Cani i dedikon fjalët më të...

Ata janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Miriam Canin dhe Alban Skënderaj, të cilët gjatë kësaj...

Alban Skenderaj publikon këngën e re (VIDEO)

Alban Skenderaj ka lansuar projektin e ri muzikor. Kënga quhet ‘Jolie’ dhe vjen me një klip me fotografi. Kjo këngë pason bashkëpunimin me Arilena Arën ‘A...