Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

FOTO/ Grida Duma dhe Ervin Salianji darkojnë pranë një hoteli në Golem

po lexohet

Grida Duma dhe Ervin Salianji duket se po vijojnë më tej romancën e shumëpërfolur.

Pas një perjudhe shkëputje pas skandalit të publikuar në media, ish deputetët e Partisë Demokratike janë shfaqur sërish të shoqëruar me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e djeshme, ata kanë darkuar së bashku pranë  një hoteli në zonën e Golemit në Durrës.

Një pushues, ka dërguar për gazetën “TemA”  fotografi nga një nga momentet e mbrëmjes romantike të dy ish deputetëve te ambjentet e “Poçaris së Vjetër”.

Ashtu siç edhe është raportuar nga disa media, Duma dhe Salianji kanë një marrëdhënie të gjatë e cila ndikoi edhe në fundin e jetës bashkëshortore për ish ligjvënësen simpatike.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm