Friday, September 22, 2023

|

spot_img

“Do ta bëj varrin, s’do të gjenden kockat”, Krist Aliaj merr kërcënimin e frikshëm

po lexohet

Krist Dragot Aliaj është ish-banori i “Big Brother Vip 2”, i cili doli i dyti në garë. Pas përfundimit të rrugëtimit, ai iu është rikthyer jetës normale dhe angazhimeve në televizion.

Si çdo personazh, edhe ai ka krijuar ndjekësit që e duan dhe ata që nuk e duan. E këta të fundit, kanë arritur deri në kërcënime.

“Do të bëj varrin po vajte opinionist në BBV3. Nuk do të gjenden as kockat”- është mesazhi që iu është dërguar Kristit në rrjetet sociale.

Por, mesa duket ai e ka marrë me sportivitet mesazhin, duke shkruar: Si t’ia bëjmë tani, opozita është e fortë.

Ndërkohë, lidhur me vendin e opinionistit në “BBV” është përfolur edhe Luiz Ejlli, por ende asgjë nuk është konfirmuar.

të fundit

“Dori u bë tym”, Olta Gixhari tregon për videon për të cilën u nervozua bashkëshorti

Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer “problemin” që ka me bashkëshortin e saj, Dorin. Ish-banorja e “Big Brother Vip” zbuloi se...

të ngjashëm