Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Venera Lumani i kërkonte llogari për muzikën turbo folk, pas disa vitesh Flori i përgjigjet me këtë video

po lexohet

Dikur në emisionin “E diela shqiptare” është bërë një emision ku në qendër ka qenë Flori Mumajesi dhe kritikat për muzikën e tij turbo folk.

Asokohe Flori ka debatuar ashpër me Venera Lumanin e cila i kërkonte llogari sepse ai futi muzikën turbo folk në muzikën shqiptare dhe përgjigjia e Florit ishte shumë e thjesht “ do të të vijë koha edhe ty”…

Dhe kaq ka mjaftuar që kantautori të bëjë një kolazh me këngët e fundit të këngëtares, ku ndihen qartësisht elementë të tillë muzikor në këngët e reja të saj.

“Faji im apo çështje kohe” shkruan Flori në këtë video që ka postuar në rrjetet sociale.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm