Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Sandër Lleshaj rrëfen dramën e jetës: Edhe unë kam humbur një fëmijë nga neglizhenca e policisë…kjo më shtyu të dorëhiqem

po lexohet

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj foli sot mbi dorëheqjen e tij të parevokueshme nga detyra ndërsa rrëfeu edhe një dramë të jetës së tij.

“Edhe unë kam humbur një fëmijë, ka ndodhur për shkak të neglizhencës së policisë, kjo më shtyu që të jap dorëheqjen dhe e di se çfarë është kjo dhimbje. Është një dhimbje e madhe. Nuk e kam treguar kurrë më parë këtë gjë”, tha Sandër Lleshaj.

të fundit

“Kthjellime dhe vranësira”/ Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja cilat janë zonat që priten reshje të shiu...

Do të vijojnë masat ajrore të qëndrueshme ndikimin e tyre në Shqipëri duke sjellë përmirësim të ndjeshëm të situatës...

të ngjashëm