Monday, May 29, 2023

|

Stresi kërcënon nga arratia: 72 orë ultimatum ose do djegim Tiranën

po lexohet

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, nga arratia ka lëshuar një kërcënim të fortë duke i vendosur ultimatum Ardi Veliut. “Jam rebel i lindur. Pergjegjsi man ardi veliu lleshi ka ik per tenderimin e uniformave Ardi veliu deri dielen ultimatium o do digjet tr 72 or te dielen darke do digjet tr do ikim dhe ne surrel po deshet kujdes ardi veliu ???? 72 ore ultimatum ose pyte fatmir xhafen???? Te dielen 00:00 do digjen karburantet . Sjam as me Pd As me Lsi -n jam me drejtesin po drejtesi nuk ka” shkruan ai.

Uniformat blu e shpallën në kërkim për protestën e së mërkurës dhe njoftuan se mbi këngëtarin rëndojnë akuzat për veprat penale “organizim dhe pjesëmarrje në tubime të paligjshme” dhe “pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit” “kundershtim i punonjësit të policisë së rendit publik”, “prishje e qetesise publike” “shkaterrim i pronës me zjarr” dhe ”mosbindje ndaj urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik”.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm