Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Ndarja e tyre bëri shumë bujë! Epo këtë nuk e priste askush: Ribashkohen Tuna dhe Cozman (FOTO)

po lexohet

Pasi Tuna dhe Cozman i dhanë fund lidhjes romantike, dyshja i ndërprenë dhe bashkëpunimet. Këngët e tyre si “Fenix” apo “Holla” vazhdojnë të mbeten hit, por askush nuk e kishte menduar që një ditë ato do t’i shikonim sërish bashkë.

Burime për “Prive” kanë njoftuar se Tuna dhe Cozman janë në diskutime për të sjellë një duet së bashku, sigurisht pa përfshirë pjesën personale.

Ndarja e tyre bëri shumë bujë! Epo këtë nuk e priste

“Tuna dhe Cozman, pjesën personale nuk e kanë në mes. Ata janë pajtuar prej kohësh që të bashkojnë forcat, megjithatë puna ende nuk ka nisur”, ka raportuar “Prive”.

Ndarja e tyre bëri shumë bujë! Epo këtë nuk e priste

Ndarja e tyre bëri shumë bujë! Epo këtë nuk e priste

të fundit

“BBV3″ pritet të nisë në Janar, zbulohen disa nga emrat e rinj, ja kush mund të bëhet pjesë e...

Në një kohë kur për “Big Brother Vip Albania” ka nisur të aludohet për datën e janarit, të gjithë...

të ngjashëm