Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Me shumë të papritura dhe një eliminim të dyfishtë, ja çfarë pritet të ndodh sot në BBV

po lexohet

Kanë ngelur vetëm dy javë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP ”, dhe “lufta” për të qëndruar në shtëpi deri më 25 maj mes banorëve është ashpërsuar.

Me shumë të papritura dhe një eliminim të dyfishtë!

Kush janë dy banorët që do të lënë shtëpinë e Vëllait të Madh kaq pranë finales?!

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm