Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

“Eglën e mbrojnë opinionistët”/ Juli akuza për produksionin

po lexohet

Spektakli televiziv “BBVA3″ ka nisur me një debat mes Julit dhe Eglës mbrëmjen e sotme.

Ajo që u diskutua ishte një akuzë e ngritur nga aktori për opinionistët, të cilët sipas tij përpiqen ta mbrojnë Eglën.

Arbri: Vetëm me një koment për Eglën, Juli ia ka përmentur mbi 20 herë. Unë thash një opinion ” Egla është lojtara që ka ofenduar më shumë. Kur nuk shkon uji aty ku nuk janë mësuar ata unë i favorizoj të gjithë.

Juli: Te klipi i kaluar, unë pash që nuk kishin dalë momentet ku Egla ka ofenduar por aty ku i jam kthyer unë. Ka një arsye që unë arrij në atë pik. Edhe unë njeri jam dhe mundem të reagoj.

Ledjoni: Kjo është një fjali që besoj e ka thënë Ori

Ori: Jo madje e thash Julit “je mbreti”, domethënë je fituesi. Unë them çfarë dua unë.

Juli: Të gjykohemi njësoj për ofendimet

Ori: Ti ke shumë të drejtë, se deri në primen e kaluar Eglën e kemi gjykuar. Për ty ishte hera e parë që shkove në atë lloj niveli dhe ne e gjykuam. Dhe thash unë një fitueds r kjomnsideroj që të më tregoj një nivel tjetër. Jo si përshembull përmendja e vajzës. Ne çfarë si kemi thënë Eglës. Tifozëria vjen nga ju se çfarë niveli keni në një situatë.

Juli: Do të doja që herën e kaluar të ishin marrë parasysh edhe 3 ditë përndjekje nga ana e saj. Ju e dini që Egla merr urdhra nga studio.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm