Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

“Më ke drejtuar gishtin për ngacmim s*skual”/ Vijon përplasja mes Merton Mjekiqit dhe Egla Cenos

po lexohet

Debati mes Egla Cenos dhe Meriton Mjekiqit vazhdon të jetë i ndezur dhe pikërisht në prime-n e mbrëmjes së sotme, ata kanë debatuar sërish.

Meritoni insiston se Egla e ka akuzuar për ngacmim seksual, por kjo e fundit e mohon duke i thënë se nuk ka shanse

Meritoni: bën lloj e lloj lojërash për të më ulur mua. Më tha marre kush të ka rritur ty.

Egla: Jo nuk kam thënë kështu. Asnjëherë.

Meritoni: Më provokon për të më nxjerrë jashtë vetes. Ma drejtoi gishtin për ngacmim seksual.

Egla: S’ka shanse, o je i leshtë dhe nuk kupton.

Meritoni: I kam thënë vajzave jua kam bërë ndonjëherë.

Egla: Nuk është kështu, është ndryshim i madh mes asaj që the dhe asaj ‘po i vjen marre një grua që të ka rritur ty’.

Meritoni: Më lër ta mbaroj, pse ndërhyn.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm