Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

(FOTO) Fifi habit sërish me linjat trupore, shfaqet super seksi me ‘look-un’ e fundit

po lexohet

Këngëtarja e njohur shqiptare Filloreta Raçi ka qenë mjaft e komentuar këto kohë për humbjen drastike në peshë. Ajo nuk ka ndarë publikisht shumë detaje për ndryshimin e saj, por ka treguar se ka kryer një ndërhyrje e cila tanimë duket se ka pasur një efekt shumë të madh.

Këtë periudhë ajo ju është përgjigjur komenteve të ndryshme lidhur me këtë ndryshim në paraqitjen e saj dhe ka theksuar se nuk e ka pasur aspak problem mbipeshën dhe e ka pëlqyer veten edhe kur ishte më tepër sesa 100 kilogramë.

Ndërkohë ajo është shfaqur tepër joshëse në pozat e fundit që ka publikuar, duke nxjerrë në pah linjat trupore. Me një fustan të kuq klasik, artistja dukej mjaft bukur dhe nuk kishte si mos binte në sy fiziku i saj.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm