Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Policia e kërkon gjithandej, Stresi poston FOTON dhe tregon ku ndodhet(FOTO)

po lexohet

Policia po e kërkon gjithandej, Stresi poston selfie me skafandë nga ashensori

Reperi i njohur Arkimend Lushaj, në emrin e artit ndryshe Stresi, i cili po kërkohet nga policia si organizator i protestës së vrasjes së Klodian Rashës. Edhe ditën e sotme reperi nuk i ndahet protestës, i cili ka me anë të një fotoje në Instagram, i cili shihet në ashensor me një skafandër në dorë, Stresi ka publikuar edhe njëherë letrën që i dërgoi babait të Klodian Rashës, Qazimit.

Krah fotos reperi shkruan se vrasja e Klodianittashmë nuk i përket vetëm familjes, por gjithë shqiptarëve të cilët nuk po përdorin Klodianin,por perkundrazi, po mbrojnë të ardhmen e shqiptarëve.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm