Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

(VIDEO) U ndanë?! E fejuara e Seldi Qalliut zbulon më në fund raportet mes tyre

po lexohet

Çifti bënë publike romancën dhe u shfaqën mjaft të dashuruar, ku folën për përjetimet personale në emisione të shumta televizive. Mirëpo, krejt papritur Seldi ‘shpalli’ veten e tij sërish beqar. Këngëtari shqiptar fshiu  nga rrjetet sociale çdo ‘gjurmë’ të tij dhe Sindi Çelës, ndërkohë që modelja 22 vjeçare tha se ata kishin debatuar por nuk ishin ndarë.

“Dua të sqaroj diçka me ju. Jo se dua të justifikohem, por e ndjej të detyruar që t’iu informoj, pasi kjo e gjitha ishte gabimi im. Pas konfliktit me Seldin, plus javën me provime dhe pune që e kisha shumë të ngarkuar, plus në kohën që ne jetojmë sot, në pandemi nuk është e thjeshtë..u tregova shumë impulsive. Nuk e dija që kjo e gjitha do kishte një impakt kaq të madh, por unë me Seldin nuk jemi ndarë. Në fund të ditës njerëz jemi, njerëz mbetemi, nuk i kontrollojmë dot ndjenjat dhe emocionet.”, është shprehur Sindi

Mesa duket gjërat mes tyre janë rregulluar dhe këtë e ka treguar vetë ish missi, e cila ka ndarë në ‘Instastory’ një video me të dashurin e saj dhe duken mjaft të lumtur teksa po shijojnë atmosferën e festave të fund vitit.

Sindi prej vitesh jeton në Bruksel dhe me Sledin kanë një lidhje në distancë por kanë treguar se takohen shpesh me njëri tjetrin dhe ko nuk është pengesë për romancën e tyre.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm