Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Luana Vjollca duket shumë ndryshe pa grim(FOTO)

po lexohet

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, tashmë ka arritur shumë suksese në profesionin e saj.

Ajo vazhdon të jetë shumë e komentuar në publik.

Këtë e ka dëshmuar nëpërmjet projekteve të ndryshme qoftë televizive apo muzikore.

Sa u përket atyre muzikore, në rolin e këngëtares Luana nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo së shpejti e publikon projektin e ri muzikor pasi ka ardhur në Kosovë për të punuar lidhur me këngën e re.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet disa postimeve nga studio ndërsa më pas vendosi që me ndjekësit ta ndaj një imazh ku shfaqet pa grim.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm