Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Efi Dhedhes zbulon konkurrentin që mbështet në “Big Brother VIP 3”

po lexohet

Ish-finalistja e “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes ditën e sotme ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram.

Një ndër pyetjet që iu drejtua bukuroshes ishte “Me kë je në ‘Big Brother”, ndërsa Efi tregoi se mbështet Romeo Veshaj dhe ka besim që ai do dalë shumë mirë.

Megjithatë ajo nuk la pa përmendur emrat e disa konkurrentëve të tjerë që mbështet, të cilët janë Heidi Baçi me të cilën moderator po nis një romancë, Lediona, Erjola dhe Lisi.

“Kam shumë shpresë te Romeo, e kam shumë xhan dhe mendoj se mund t’ia dalin shumë mirë. Më pëlqen shumë Heidi, Lediona, Erjola dhe Lisi”– tha Efi.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm