Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Pse u nda nga Sara? Ja si u përgjigj Ledri Vula pasi i dha fund lidhjes me ish-partneren

po lexohet

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Nacionale”, ku ndër të tjera ka folur për jetën e tij personale dhe profesionale.

I pyetur nga gazetari se si përfundoj lidhja me Sarën, ai u shpreh se nuk dëshiron të flasë për këtë çështje.

“Jo nuk do tregoj se pse jam ndarë”- tha ai.

Kujtojmë që disa muaj më parë Sara Hoxha dhe Ledri i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë 3 -vjeçare, PoemBlu.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm