Sunday, May 28, 2023

|

Del VIDEO/ Ja me kë është puthur në buzë Fatjoni

po lexohet

Këtë të shtunë konkurrentët e Përputhën do të jenë të ftuar në emisionin Shiko Kush LUAN me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Pak më parë Luana ka publikuar në Instagram një video të shkurtër nga ky emision, ku shihet se Melisa dhe Fatjoni kanë dhuruar puthjen e tyre të parë.

Çifti i parë në “Për’puthen”?! Luana Vjollca publikon pamjet dhe plas ‘bombën’(FOTO)

Kjo na bën të mendojmë se Melisa dhe Fatjoni janë çifti i parë në Përputhën. Fatjoni dhe Melisa kanë treguar se kanë interes për njëri-tjetrin, por gjithsesi mbetët për t’u parë nëse ata do të dalin bashkë nga ky emision.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm