Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Del VIDEO/ Ja me kë është puthur në buzë Fatjoni

po lexohet

Këtë të shtunë konkurrentët e Përputhën do të jenë të ftuar në emisionin Shiko Kush LUAN me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Pak më parë Luana ka publikuar në Instagram një video të shkurtër nga ky emision, ku shihet se Melisa dhe Fatjoni kanë dhuruar puthjen e tyre të parë.

Çifti i parë në “Për’puthen”?! Luana Vjollca publikon pamjet dhe plas ‘bombën’(FOTO)

Kjo na bën të mendojmë se Melisa dhe Fatjoni janë çifti i parë në Përputhën. Fatjoni dhe Melisa kanë treguar se kanë interes për njëri-tjetrin, por gjithsesi mbetët për t’u parë nëse ata do të dalin bashkë nga ky emision.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm