Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Çifti i parë në “Për’puthen”?! Luana Vjollca publikon pamjet dhe plas ‘bombën’(FOTO)

po lexohet

“Përputhen” është një nga formatet televizive më të pëlqyera dhe më të ndjekura shqiptare. Shumë prej konkurrentëve duket se e kanë gjetur njëri tjetrit duke krijuar një kimi të veçantë mes tyre, mirëpo ende asnjë prej tyre nuk është bërë çifti përfundimisht.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me Melisën dhe Fatjonin, të cilët dolën disa herë në takim bashkë duke shkëmbyer përqafime dhe çaste mjaft romantike mirëpo krejt papritur ata vendosën të dilnin me partnerë të tjerë dhe lidhja e tyre mbeti kështu pezull.

Mirëpo, moderatorja Luana Vjollca e cila ka pasur të ftuar të gjithë konkurrentët në një nga puntatat e emisionit të saj ka publikuar një foto ‘bombë’.

Del VIDEO/ Ja me kë është puthur në buzë Fatjoni

Ajo ka ndarë në rrjete sociale një pamje të Melisës dhe Fatjonit duke u puthur, duke pyetur fansat nëse kjo nga puntatat duhet të transmetohet nesër. A konfirmoi Luana kështu çiftin e parë të krijuar në “Për’puthen”?

 

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm