Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

“Të mbeti mendja te seksi,” Armina Mevlani replikon gjatë me komentuesen

po lexohet

Armina Mevlani është mjaft aktive në rrjete sociale. Duke qenë një personazh publik, ndjekësit prisnin që Armina të bënte ndonjë deklaratë rreth vrasjes së Klodian Rashës apo protestave të zhvilluara përgjatë këtyre 3 ditëve.

Mungesa e një reagimi nga ana e Arminës, ka revoltuar ndjekësit. “Të ngeli mendja te dashuria dhe seksi, si nuk bërë një postim për krimin që ndodhi,” i shkruan një komentuese Arminës.

“Une ruaj nje kontent me gjera vintage dhe duhet te postoj ne momente te caktuara ,nuk ka te beje ku eshte mendja sepse me besoni kjo gje qe ka ndodhur e shume te tjera me bejne te ndihem shume keq ,por nuk kam dashur te perdoret politikisht faqia ime sic ndodh pa dashur une shume shpesh. Ne kete rast do shperndajme se shpejti nje postim sensibilizimi shume personazhe publike. Une jam pjese e ketij populli dhe mbeshtes ne formen time pa i publikuar gjerat qe bej. Nuk dua ta politizoj figuren time sepse tek un keqinterpretohet. Por premtoj qe shume shpejt do ndermarr nisma me shume sesa thjeshte nje postim,” ka replikuar Armina.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm