Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Agron Llakaj humb babain: U pamë sot në mëngjes e nuk e dija se po të puthja për herë të fundit

po lexohet

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot lajmin e hidhur me ndjekësit e tij. Babai i tij është ndarë nga jeta.

Mes një foto ku festonte 88-vjetorin, Llakaj shkruan “ku ta dija o babushi im i mire, se do ishte ditelindja jote e fundit”.

Mesazhet ngushëlluese nga miqtë, ndjekës e personazhe publikë kanë qenë me qindra.

Postimi i plotë:

“Ahh ku ta dija o babushi im i mire, se do ishte ditelindja jote e fundit
Babai im,gojemjalti ti,e qeshura jote ilac…aaahh mor bab cte te them e cte shkruaj per ty?!
U pame sot ne mengjes dhe nuk mendova se po te puthja e perqafoja per here te fundit.
Babi im, ike…,po te pret Bardha,bija jote dhe motra jone,tragoja gjithe mallin tone babi…
Qofsh i parajses ashtu sic shpirtin e kishe babi im!
Kam gjithcka nga ty dhe shpirti yt i mire, qe do t’i ruaj deri kur Zoti te na bashkoj serish!????
Lamtumire o i shtrenjti yne, tregoi shtruar Zotit gjithe historite e tua, ashtu bukur dhe qeshur sic tregoje Ti
Sa me mungon mor bab…ahhhh…’ shkruan aktori krahas fotos së publikuar me prindërit.”

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm