Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

VIDEO/ Pasi ta dëgjoni këtë këngë do të kërkoni një bashkëpunim të dytë mes Miriam Canit dhe Alketa Vejsiut

po lexohet

Shumë pak prej jush e kujtojnë këngën “Don’t surrender”.

Vite më parë ky projekt muzikor bëri bashkë dy nga figurat më të dashura të showbizz-it shqiptar.

 

Miriam Cani në atë kohë teksa debutonte në tregun muzikor në vendin tonë erdhi me një bashkëpunim me Alketa Vejsiun, prej vitesh moderatore në ekranet shqiptare.

Po jua risjellim edhe njëherë ta dëgjoni dhe jemi të bindur se do të kërkoni bashkëpunimin e dytë mes vajzave./Vip-Magazine.al/

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm