Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Turqia nuk gjen qetësi/ Lëkundet fuqishëm nga tërmeti, ja sa ishte magnituda

po lexohet

Një tërmet me magnitudë 5.1 ballë i shkallës Rihter ka ndodhur sot në Turqi.

Sipas Institutit Euro-Mesdhetar, epiqendra e tërmetit ndodhet 35 kilometra në veri-verilindje të Ikonit, ndërsa thellësia fokale llogaritet në 10 km.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Turqia nuk gjen qetësi/ Lëkundet fuqishëm nga tërmeti, ja sa

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm