Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Fansat në koncert shajnë të dashurin e ri të Loredanës, Mozzik bën reagimin epik (VIDEO)

po lexohet

Reperi i njohur, Mozzik, është mjaft i angazhuar me koncerte këtë verë. Në një nga mbrëmjet e fundit, një pjesëmarrës ka shkruar në telefonin e tij “F*ck Adeyemi”, referuar të dashurit të ri të Loredana Zefit.

Në momentin që Mozzik e lexoi këtë, filloi të qeshte, teksa më pas vazhdoi performancën e tij. Kujtojmë që disa javë më parë, reperi theu rrjetin me ngacmimet e tij lidhur me romancën e re të ish-partneres së tij me futbollistin e njohur, Karim Adeyemi.

Mozzik postoi disa foto e video në mediat sociale i veshur me fanellën e Bayern duke u tallur se do i bashkohet skuadrës gjermane.

Thumb ky për Karim, i cili luan si sulmues për “Borussia Dortmund”, që është skuadra kundërshtare më e madhe e Bayern në Bundesliga.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm