Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Shpërthimi i radhës i Kanye West, pendohet dhe kërkon publikisht falje

po lexohet

Nga Manjola Ceka

Pas gjithë zhurmës që Kanye West bëri me tweet-et e tij kundër klanit Kardashian dhe për tentativat e tij për tu divorcuar nga Kim, më fund kërkoi falje.

 

Nuk ishim më të sigurtë a ta prisnim apo jo këtë, por shpërthimet e çuditshme të Kanye nuk janë ndonjë gjë e re në fakt.

“Doja ti kërkoja falje gruas time Kim për faktin se u ju drejtova publikut për dicka që ishte private. Dua ti them Kim që e di që të lëndova. Të lutem më fal. Faleminderit që ke qënë gjithmonë aty për mua” – shprehet Kanye në twitter.

Megjithatë fansat kanë dyshimet e tyre dhe sigurisht që nuk i kursejnë aspak. Njëri prej tyre shprehet: “Kim duke i shkrujtur vetes”  ndërsa një tjetër shkruan: “A mundet dikush të na tregojë nëse ky është vërtet profili i Kanye West?”

Pavarësisht mbështetjes së Kim kundrejt Kanye, burime për People thonë se çifti prej javësh janë në proces divorci sepse të dy ata ndjejnë se martesës tyre i ka ardhur fundi.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm