Tuesday, June 6, 2023

|

Turi bën dedikimin romantik dhe plot humor në 3 vjetorin e martesës me Orindën!

po lexohet

Turjan Hysko dhe Orinda Huta festojnë sot 3 vjetorin e martesës së tyre. Me disa foto nga kurorëzimi i dashurisë shumëvjeçare, Turi ka bërë një dedikim mjaft të bukur për Orindën.

Me dedikimin e tij, moderatori ka treguar jo vetëm dashurinë që ka për të, por edhe ka argëtuar ndjekësit me humorin e përdorur.

“27/07/2017 Ja pra @orindahuta ka ardhur koha që mos ta mbajmë më sekret. Le të themi publikisht që ne të dy kemi 3 vite martuar. Gëzuar shpirt. Për 97 vitet e tjera mbaj përgjegjësi që do të dua, pastaj nuk i dihet jetës. Ka qenë një ditë magjike sepse kishte shumë dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jonë. Të dua,” ka shkruajtur ai.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm