Sunday, May 28, 2023

|

Ledri e puthi në emision, Fjoralba Ponari sqaron një herë e mirë çfarë ndodhi!

po lexohet

Ditën e djeshme Ledri ishte i ftuar tek “E Diell”. Reperi zbuloi shumë gjëra rreth jetës së tij private dhe sigurisht nuk i “shpëtoi” dot ngacmimeve të moderatoreve. Të vendosur në një situatë komike, Ledri zgjodhi si gjest romantik t’i dhuronte një puthje në faqe Fjoralba Ponarit.

Videoja u bë menjëherë virale dhe mori shumë vëmendje. Instagrami i Fjoralbës, u tejmbush me pyetje rreth Ledrit, duke aluduar edhe gjëra të paqena. Për këtë arsye, moderatorja ka vendosur të përgjigjet një herë e mirë rreth situatës së krijuar.

E pyetur nga ndjekësit nëse Ledri puthte mirë apo jo, Fjoralba tha: “Po të kthej të njëjtën përgjigje që i ktheva një mesazhi në DM: Jeta do ishte më e lehtë për të gjithë ne, sikur të bënit edhe ju diferencën midis showt dhe jetës reale.”

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm