Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Sara Hoxha shfaqet në një foto me ish të dashurën e Ledri Vulës

po lexohet

Sara Hoxha dhe Ledri Vula duket se kanë lënë pas të shkuarën e njëri-tjetrit duke u fokusuar në marrëdhënien e tyre.

Së fundmi bukuroshja është shfaqur në një foto me ish të dashurën e Ledrit, këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri.

Kjo e fundit ka qenë e dashura e Ledrit para shumë vitesh, por duket se të dy ata kanë mbetur miq të ngushtë me njëri-tjetrin!

Ledri dhe Sara bënë publike lidhjen e tyre gjatë periudhës së karantinës.

Së fundmi ata janë parë krah njëri-tjetrit duke shijuar pushimet në jug të vendit.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm