Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Kryeministrit britanik Boris Johnson nuk i ndahet fati i keq, pasi u shërua nga Covid-19 aksidentohet me makinë

po lexohet

Kryeministri britanik, Boris Johnson është përfshirë në një aksident ditën e sotme teksa po largohej nga Parlamenti.

Johnson ishte në një makinë duke dalë nga Parlamentit në Westminster kur një protestues doli në rrugë për të sulmuar eskortën e kryeministrit.

Në momentin kur protestuesi ka dalë para makinës, shoferi ka frenuar menjëherë dhe makina ku ndodhej kryeministri është goditur nga mbrapa nga një ‘Range Rover’.

Pak kohë më parë ai u diagnostifikua me Covid-19 dhe gjendja e tij shëndetësore ishte e rënduar, e megjithatë e fitoi betejën me këtë sëmundje.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm