Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

‘Pas çdo fotoje fshihet një super sherr’, Rezarta Shkurta pozon sensuale dhe tregon “çfarë heq” nga Ermali

po lexohet

Rezarta Shkurta ka zbuluar për ndjekësit e saj problemin më të madh që kanë vajzat, kur duan të bëjnë një foto.

Këngëtarja e njohur tregon se si vajzat mërziten me partnerët e tyre pasi ata nuk arrijnë t’i realizojnë një foto perfekte.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto sensuale me body, ku ekspozon linjat perfekte dhe gjoksin tërheqës.

Krahas fotos ajo ka treguar të gjitha “peripecitë” që heq për të marrë një shkrepje ideale, prandaj dhe nuk del asnjëherë duke qeshur.

“E dini pse une nuk qesh asnjeher ne foto? Sepse pas cdo fotoje time, fshihet nje super sherr nga pas kuintave!

Fjalia fillon me: Si eshte e mundur , une fotografoj te gjithe mua sme shkrepet nje foto e hajrit Dhe ne fund pas nje lufte me ne fund me zor me shkrepet nje foto, dhe kuptohet qe fytyra ime eshte keshtu

Vajzat qe i dashuri, burri i ben foto te bukura pa ankesa jane te perjashtuara te bejen koment ketu”, shkruan Rezarta Shkurta.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm