Tuesday, December 7, 2021

|

Në një lidhje me Bora Zemanin? Reagon për herë të parë Atdheu: Jam i lumtur…

Më të lexuarat

E harroi plotësisht Mevlanin! Ledjana pranon publikisht se është e lidhur (VIDEO)

Ish-konkurrentja e "Për'puthen", Ledjana Prenga, ishte dje e ftuar në rubrikën "Në Fermë" e emisionit "E Diell" në Top Channel. Përveçse duhet të bëjnë punët e...

“Me një beb të vogël fare”, me këto foto, Bora Zemani i tha të gjitha për raportin me Semin

Për dashurinë ende nuk e dimë, ama për miqësinë me Semi Jaupaj Bora Zemani i ka vënë pikat mbi “i”. Moderatorja e cila është kthyer...

“E martuar”, Kejvina zbulon papritur se i ka dhënë fund beqarisë (FOTO)

Bukuroshja e njohur Kejvina Kthella prej kohësh është në qendër të mediave pasi përflitet për një lidhje. Shkak janë bërë fotot e postuara nga vetë...

Çfarë sinjali priste Donaldi? Zbulohet e vërteta e “mesazhit” që do t’i dërgonte Bora Zemani(FOTO)

Puthja e Donaldit me Beatrix është komentuar gjatë kudo. E gjitha kjo prej faktit se aktori tha se kishte rënë dakord me ish të...

Plasin puthjet pasionante, “martohen” Donaldi dhe Beatrixi (VIDEO)

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmjen e sotme, ndërsa qëndronin shtrirë në krevat kanë shkëmbyer puthjen e parë. Ka mjaftuar kjo puthje që ata të shkëmbejnë dhe...

Prej muajsh Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, përflitet për një lidhje dashurie me moderatoren Bora Zemani. Shkak janë bërë disa deklarata të papritura të djalit nga Kosova që kanë ngritur dyshimet se mes tyre ka më shumë se thjesht miqësi.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme, Xharavina zgjodhi të reagonte për herë të parë për t’i vënë pikat mbi “i” këtij muhabeti. Ish-konkurrenti publikoi në Instastory një status, në të cilin ndër të tjera shkroi:

“Po reagoj dhe unë për herë të parë jo po Atdheu po i shijon thashethemet jo po Atdheu po i nxit me qëllim gjynah disa nga ju quajt portale më mirë. “Jam single dhe i lumtur. Nuk jam as me Shqipen, as me Sarën dhe as me gocën tjetër (Bora Zemani), se na keni lodh, na hapët barkun”.

Në një lidhje me Bora Zemanin? Reagon për herë të

Atdheu nxiti thashethemet fillimisht duke deklaruar se vajza që i ka pëlqyer më shumë nënës së tij nga programi në fakt nuk është një ish-konkurrente, duke nënkuptuar se bëhet fjalë për Borën. Ai gjithashtu është shprehur se për moderatoren mund të bëjë “edhe dhjetë vite burg”.

“Është shumë simpatike, s’mund të gënjejmë. Kam respekt për Borën, është gocë shumë e mirë, por e shoh vetëm si shoqe. Nëse do kishte qenë konkurrente në ‘Përputhen’ atëherë është ndryshe muhabeti.

Do kisha dalë me të, pse jo? Do kisha tentuar t’i fitoja zemrën. Nuk ka asgjë mes nesh, nuk besoj se mund të këtë. Po të ishte konkurrente do dilja se ashtu është formati”, është një tjetër deklaratë e tij.

Muajin e kaluar edhe Bora Zemani reagoi me anë të një statusi në Instastory për të sqaruar një herë e mirë raportin që ka me Xharavinën.
“Meqë më kanë pyetur qoftë në Insta, qoftë familjarët dhe duan të sqaroj këtë video… Videoja e ‘kapjes mat’ është hedhur para nja dy muajsh në ‘YouTube’ dhe prapë është komentuar keq, por s’kam dashur të reagoj për çdo lajm që del.
Por meqë qenka rinxjerrë e shitet si e tanishme, po ju them që është bërë gjatë tour-it. Këtu jemi në Shkodër, ku kemi ndaluar i gjithë stafi për një drekë. Ndaj boll me këto lajme se u bë bajat, shkroi ajo”.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...

“Ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër…”/ Debate të ashpra mes Einxhel dhe Sabianit, reagon e revoltuar vajza e këngëtarit

Një prej debateve të nxehta në shtëpinë ë “Big Brother” është ai mes Einxhel dhe Sabianit. Einxheli është komentuar edhe si banorja e cila...