Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

“Ne kaluam në sfidën më të vështirë”, Sara Hoxha ndan pamjet e rralla pasi u bë nënë për herë të parë(FOTO)

po lexohet

Këngëtari i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ata bënë publike lidhjen  e tyre në fillim të muajit prill, ku vetë reperi postoi për herë të parë në rrjetin social ‘Instagram’ një foto krah Sarës.

Më pas çifti bënë të ditur se do të bëheshin prindër për herë të parë. Blogerja lajmin e ëmbël zgjodhi ta bënte publik krah partnerit të saj me një video ku zbuloi dhe gjininë e fëmijës.

Pritjes së tyre ju erdhi fundi dhe tri ditë më parë Hoxha solli në jetë vajzën e tyre, të cilën vendosën ta quanin Poema Blu Vula. Ndërkohë partnerja e artistit ka ndarë mbrëmjen e djeshme dhe emocionet e veçanta me ndjekësit.

Me anë të dy fotografive në rrjete sociale Sara ndau pamjet më të veçanta dhe më të sinqerta me ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

“Ne kaluam në sfidën më të vështirë për të marrë dhuratën më të mrekullueshme që dikush mund të ketë në jetë. Poem Blu Vula. 14.12.2020”, ka shkruar ajo.

të fundit

“Video erotike e Luanës” dhe operacionet plastike, shihni sozinë e moderatores për të cilën zjeu rrjeti

Teksa rrjeti është pushtuar nga aludimet se videoja erotike që qarkullon është e Luana Vjollcës, pak njerëz e dinë...

të ngjashëm