Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Mori fund! Çifti i famshëm divorcohen pas tradhtisë së bujshme

po lexohet

Natalie Portman dhe Benjamin Millepied i kanë dhënë fund martesës 11-vjeçare dhe lajmi vjen pikërisht pas lajmeve se koreografi e tradhtoi aktoren me aktivisten Camille Étienne.

Pak kohë më parë, u tha se çifti ishin ndarë që vitin e kaluar, por sërish ia dolën që ta rregullonin marrëdhënien. Megjithatë në paraqitjet e fundit, Natalie është shfaqur pa unazën e saj të martesës.

Benjamin i propozoi aktores në vitin 2010 dhe u martuan në vitin 2012. Dyshja kanë dy fëmijë, djalin Aleph, 12 vjeç dhe vajzën Amalia, 6 vjeç.

 

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm