Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Megi Pojani “merr” Endri Çekiçin në pushime me familjen (FOTO)

po lexohet

Aktorja Megi Pojani, ndodhet këto ditë në pushime me familjen e saj. Të shumta kanë qenë postimet në rrjetet sociale, nga Megi, por edhe nga motrat e saj që janë bërë gjithashtu “hit” në Instagram.

Motra e madhe e Megit, ka publikuar mbrëmjen e djeshme disa InstaStory, ku ajo që bie në sy është Megi, duke ndjekur ndeshje futbolli.

Me gjasë, Megi edhe nga pushimet nuk ka humbur ndeshjen e partnerit të saj Endri Çekiçi. Ky i fundit luan me skuadrën e “Konyaspor”.

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi përfliten prej muajsh si çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm