Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Moderatores i ngjitet karkaleci mes emisionit, do të habiteni si e përballoi situatën

po lexohet

Erjola Docit i ka ndodhur një e papritur teksa ndodhej në skenën e “She’s on Top”, për t’i dhënë çmimin një prej vajzave.

Një karkalec iu ngjit Erjolës në kraharor dhe me ta parë ajo reagoi. Erjola u tremb fillimisht, por e kaloi situatën pa shumë zhurmë, duke e hedhur karkalecin tutje.

Pas këtij momenti ajo qeshi dhe tha se iu duk si aksesor.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm