Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Pas aludimeve se i dha fund lidhjes, Blero habit fansat dhe publikon fotot me të dashurën e re

po lexohet

Blero Muharremi ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pasi është përfolur se i ka dhënë fund lidhjes së tij të re. Disa statuse në mediat sociale ka lënë të nënkuptohet për një krisje në çift.

Ndonëse këngëtari nuk ka zbuluar identitetin e partneres së re, u raportua se ajo jetonte në Gjermani, nga ku Blero shpeshherë bënte postime.

Sot ai ka postuar një selfie pranë të dashurës së tij. Ata shihen në avion bashkë në atë që duket të jetë udhëtimi i parë i çiftit. Nuk dihet nëse mes tyre ka pasur një krizë që është zgjedhur apo ka qenë e gjitha një lojë për fansat .

Pas aludimeve se i dha fund lidhjes, Blero habit fansat dhe publikon fotot me   Pas aludimeve se i dha fund lidhjes, Blero habit fansat dhe publikon fotot me

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm