Friday, June 2, 2023

|

Ministrja Anila Denaj kryen ndërhyrje kirurgjikale?! Ja sa ka ndryshuar (FOTO)

po lexohet

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj është shfaqur totalisht ndryshe në daljet e fundit publike.

Përvëç look-ut më të kuruar se zakonisht, ajo duket edhe me në ndryshime në tipare, duke ngritur dyshime se ka kryer ndërhyrje kirurgjikale.

Me sa duket karantina ka kryer në funksion për ministren e cila ka pasur më shumë kohë për t’u marrë me veten!

të fundit

Takime të rëndësishme! Venusi do fillojë një tranzit që do të zgjasë shumë muaj, horoskopi i së premtes

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Tani ju mund të merrni me të vërtetë zhytjen që keni qenë...

të ngjashëm