Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Anila denaj

Etiketim: Anila denaj

E zbulon ish-ministrja e Financave: Ja kur pritet stabilizimi i çmimeve

Ish-ministrja e Financave Anila Denaj e ftuar në një intervistë televizive u ndal edhe te kriza ekonomike. Ajo tha se teksa për pandeminë zgjidhja...

Ministrja Anila Denaj kryen ndërhyrje kirurgjikale?! Ja sa ka ndryshuar (FOTO)

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj është shfaqur totalisht ndryshe në daljet e fundit publike. Përvëç look-ut më të kuruar se zakonisht, ajo duket...

Rimbursimi për ata që kanë marrë gjobë prej shkeljes së afateve...

Ministrja e Financave, Anila Denaj, bëri të ditur sot se të gjithë personat që kanë marrë gjobë për shkak të kalimit të afatit të...