Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Me rezultat të ngushtë, zbuloni kush është më i preferuari nga publiku mes Julit dhe Eglës

po lexohet

Një televotim i fshehtë është mbajtur prej disa ditësh në Big Brother, ku teleshikuesit do të votoni se kush është u preferuari i tyre mes Julit dhe Eglës në këtë pikë të lojës.

Me 16 vota më shumë Juli ka rezultuar si më i preferuari i publikut. Por këtë rezultat e di vetëm Juli, sipas një avantazhi që kishte nga roli i tij prej lideri.

Pas shpalljes së rezultatit, Juli shprehu falënderimet e tij për publikun që e ka votuar, ndërsa këtë informacion ai nuk duhet ta ndajë me banorët e tjerë.

“Mbase është një televotim nga më të ngushtat në historinë e Big Brother mesa di unë deri më tani”, tha moderatori Ledjon Liço.

“Skaneri” i DASH për qeverinë, Komiteti Shqiptar i Helsinkit ngre alarmin: Zyrtarët e lartë po intimidojnë drejtësinë

Raporti i DASH për Shqipërinë, Lapaj: Populli të reagojë, këtu korrupsioni të përplaset në fytyrë

Çorientimi i Gazment Bardhit, shpërndan raportin e Sekretarit Blinken që kryetari i tij Sali Berisha e ka paditur për “non-gratën”

Të shtunën e kaluar si lider, Julit ju dha avantazhi që të dërgonte dy veta në televotim se kush është i preferuar nga publiku. Aktori vendosi që të çonte veten dhe Eglën.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm