Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Kriset marrëdhënia e Romeo Veshaj dhe Heidi Baçit! Aktori Jul Deda “mollë sherri”, çfarë ndodhi mes çiftit?

po lexohet

Çifti Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi kanë debaruar me njëri-tjetrin në orët e para të mëngjesit në ‘BBV’.

Konkurrentja ishte mërzitur me banorin, sepse ai e la vetëm atë në suitën që “Vëllai i Madh” i surprizoi çiftin.

“Prekem se janë më të rëndësishme sqarimet me Julin sesa me hedh “funn” me mua”– i tha Heidi, megjithëse Romeo u shpreh se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Banorja i tha aktorit që ti kërkonte falje, ndërsa ky i fundit u shpreh: “Të thashë njëherë. U mërzite dhe më shan mua. A je normale moj, më ka kapur koka?”, ndërsa Heidi shpërthen në të qeshura.

Pjesë nga debati:

Heidi: Nuk po bëj lojë

Romeo: Ku u preke moj shpirtë?

Heidi: Prekem se janë më të rëndësishme sqarimet me Julin sesa me hedh “fun” me mua

Romeo: Ok, kështu do të më nxjerrësh mua? E mendon kështu? Ti i mendon më të rëndësishme debatet me Julin sesa të qëndroj me ty!

Heidi: Unë u mërzita

Romeo: E kuptoj

Heidi: Jo se kupton fare

Romeo: Të zihem unë me ty për Julin?

Heidi: Thuaj më fal

Romeo: Të thashë njëherë. Si vjen të më përmendësh Julin mua? Je në terezi?

Heidi: Çfarë bërë? Tani unë e kam fajin?

Romeo: Jo se ke ti fajin….

Heidi: Po unë u mërzita

Romeo: U mërzite dhe më shan mua. A je normale moj, më ka kapur koka?

Heidi vazhdon të qeshë

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm