Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Sërish reshje shiu e temperatura të ulta, ja si pritet të jetë moti për sot

po lexohet

Përgjatë gjithë ditës së sotme (e mërkurë 24 prill), priten reshje mesatare në qarqet Kukës, Dibër, Lezhë, Durrës, Tiranë, Elbasan dhe Fier, të shoqëruara edhe me shtrëngata, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 12 / 18 °C , në vendet e ulëta: 11 / 17 °C dhe në vendet malore: 5 / 14 °C.
Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm