Wednesday, May 18, 2022

|

Ermal Fejzullahu blen vilën luksoze në një nga lagjet më në zë të Prishtinës, ndan pamjet

Më të lexuarat

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë bërë me shtëpi të re. Ata kanë blerë një vilë në një prej lagjeve të reja më luksoze në Prishtinë.

Ka qenë vetë këngëtari, ai i cili ka publikuar një fotografi të shtëpisë së re të familjes në InstaStory.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit