Saturday, August 13, 2022

|

E komentuar për ngjashmërinë e frikshme me Bora Zemanin, ish konkurrentja e ‘Përputhen’ flirton me aktorin Veshaj

Më të lexuarat

Shumë nga ish-konkurrentët e Për’puthen dhe Donald Veshaj këtë vit janë shfaqur të afërt dhe të gjithë e dimë pse. Ajo që ka tërhequr vëmendje së fundmi ka qenë Efi me disa postime në rrjetet sociale për Romeon.

Pasi përmbylli aventurën e saj në emisionin e dashurisë, bukuroshja 26-vjeçare po shijon mbrëmjet me miqtë e saj, veçanërisht, me Mikelën, Erionin dhe Samiun, me të cilët ka miqësi shumë të mirë.

FOTO/ Po zien rrjeti! E komentuar për ngjashmërinë e frikshme me

Së fundmi ata ishin në Prizren ku performuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo dhe ky i fundit duket të ketë marrë vëmendjen e madhe të Efit. Ajo e ka postuar në disa “story” aktorin , të cilin e ka komplimentuar për vallëzimin, jo një por disa herë. “Për Romeon e mora vesh kërcen bukur. Çfarë po thoja?”-shkruan ajo.

FOTO/ Po zien rrjeti! E komentuar për ngjashmërinë e frikshme me

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit