Thursday, June 30, 2022

|

Tre shenjat e Horoskopit që vendosin të ndahen nga partneri pa asnjë problem

Më të lexuarat

Ndarja është një nga gjërat më të vështira në jetën e të gjithë njerëzve, pavarësisht se ku janë, nëse janë ata që vendosin të lënë partnerin, apo janë ata që mbeten vetëm pa qenë zgjedhja e tyre.

Megjithatë, mënyra se si çdo person vendos ndahet nga tjetri ndonjëherë luan një rol të madh sepse kur ndodh në mënyrë të ashpër dhe të papritur dhimbja është edhe më e madhe. Yjet dallojnë tre shenja që kur marrin këtë vendim nuk tregojnë ndjeshmëri!

Shikoni më poshtë se cilat janë ato dhe nëse i përkisni njërit prej tyre herën tjetër përpiquni të mos bëni të njëjtin gabim.

Dashi

Ne e dimë impulsivitetin e Dashit, por sa i shkathët mund të bëhet ai kur dëshiron të divorcohet për shkak të kësaj, ndoshta jo! E megjithatë, Dashi i ndershëm do të thotë saktësisht atë që ndjen dhe nuk do të llogarisë asgjë. Madje mund të shkaktojë një ndarje mjaft episodike me zëra dhe tension nëse në atë moment ndjen se po i bëhet padrejtë apo po mbytet…! Ai nuk do të mendojë për tjetrin dhe do ta lëndojë mjaftueshëm me fjalët e tij. Pak më vonë mund të pendohet por sërish nuk do të kërkojë falje për këtë, thjesht do të vazhdojë jetën.

Virgjëresha

Virgjëresha racionale dhe praktike mund të jetë po aq e vështirë kur vendos të divorcohet nga partneri i tij. Ajo do të jetë aq e sinqertë sa do të dëshironin që ai të të thoshte një gënjeshtër dhe jo të vërtetën absolute që ka në kokën e tij. Edhe nëse ai ju do dhe është i dashuruar me ju nëse ndihet i lënduar ose se marrëdhënia nuk po shkon ashtu siç do të donte ai do t’ju fajësojë për gjithçka dhe më pas do t’ju lërë me mendime dhe keqardhje.

Akrepi

Akrepi po vdes për hakmarrje dhe nuk do të humbasë rastin t’ju lëndojë shumë kur të ndaheni për t’u ndjerë më mirë, veçanërisht nëse fajin e keni ju! Ai do t’ju tregojë gjëra që nuk i keni dëgjuar kurrë më parë dhe ju do ta mbani gojën hapur. Vetëm atëherë do të mësoni se çfarë fshihet brenda! Do t’ju bëjë të kujtoni përgjithmonë ndarjen tuaj dhe të pendoheni që e sollët në këtë pozicion. Pas ndarjes mos prisni shumë nga një Akrep, ai do jetë indiferent dhe do ju duket sikur nuk keni qenë kurrë bashkë.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit