Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Çfarë i mungon Encës në jetë? Kërkesa e pazakontë që bëri në rrjetet sociale

po lexohet

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia dhe partneri i saj, Mickey Neblett, janë duke shijuar romancën e tyre dhe së fundmi kanë marrë gjithë vëmendjen e publikut.

Pasi në media po përflitej për një lidhje të mundshme të Encës, partneri i saj vendosi që të bënte një postim në rrjetet sociale, ku shfaqej së bashku me këngëtaren. E kur duket se çdo gjë po shkon mirë për këngëtaren, një kërkesë e pazakontë bëhet nga ajo.

“Më duhet një Enca në jetën time”, shkruan ajo duke mos komentuar më gjatë.

Ndoshta Enca do një person si vetja, pasi mendon se është personalitet “cool”. Ndoshta kjo frazë do jetë pjesë e ndonjë teksti muzikor.

Çfarë i mungon Encës në jetë? Kërkesa e

E teksa aludojmë, duhet kujtuar se Enca ka paralajmëruar rikthimin në muzikë. Se kur, e se me kë do bashkëpunojë, na mbetet të presim!

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm