Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Luiz Ejlli apo Nik Xhelilaj? Ja kë zgjedh moderatorja e njohur

po lexohet

Moderatorja e njohur, Eva Murati, ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin “Pushime on Top” në Top Channel.

Eva, e cila ka luajtur edhe në shumë filma, u pyet nga Lei Kraja se kë do zgjidhte mes Nik Xhelilajt dhe Luiz Ejllit, për të luajtur në një film.

Teksa fillimisht tha asnjërin, pastaj Murati shtoi ‘me të dy së bashku’.

Lei Kraja: Ti ke luajtur shumë, shumë filma, së fundmi edhe me Nik Xhelilajn. Do bësh ndonjë film tjetër dhe nëse duhet të zgjidhje mes Nik Xhelilajt dhe Luiz Ejllit, kë do zgjidhje?

Eva Murati: Obobob tani. E di çfarë po mendoj unë? Domethënë mendoj titujt e portaleve po të zgjedh njërin dhe titujt e portaleve po të zgjedh tjetrin.

Lei Kraja: Po me Nikun e ke bërë, kështu që mund t’a bësh me Luizin

Eva Murati: Prandaj ma bëre këtë pyetje

Lei Kraja: Jo, jo, po t’a lehtësoj

Eva Murati: Nuk po asnjërin. Ose të dy, pse jo, të dy së bashku

Lei Kraja: Kështu që janë të gjithë në paqe, një super film me yjet e Shqipërisë

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm