Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

“Pupuu çfarë turpi”, Aleksandër Gjoka ironizon keq Dafina Zeqirin: Hajde live hajde

po lexohet

Këngëtari Aleksandër Gjoka, në një reagim në rrjete sociale është shprehur kritik ndaj trendit muzikor dhe ndryshimet që ka pësuar së fundmi.

Përformancën e Dafina Zeqirit e cilëson një turp, pasi nuk po këndonte live.

Gjoka ka ndarë një video të Dafina Zeqirit, bashkangjitur së cilës shkruan: “Hajde live

hajde. Pupupu çfarë turpi. Ec aty VIP”.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm