Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Një ekspozitë nga Donald Veshaj? Bora Zemani zbulon për herë të parë pak nga arti i tij!

po lexohet

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Dihet se përveç se aktor dhe moderator, Donaldi është edhe piktor edhe pse këtë gjë ai nuk para e poston në rrjete sociale. Ditën e sotme këtë ka vendosur ta bëjë Bora, e cila publikuar disa video brenda studios së Donaldit, duke na zbuluar disa nga veprat e tij të artit, duke ngritur dyshimet se së shpejti mund të ketë një ekspozitë.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm