Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Një ekspozitë nga Donald Veshaj? Bora Zemani zbulon për herë të parë pak nga arti i tij!

po lexohet

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Dihet se përveç se aktor dhe moderator, Donaldi është edhe piktor edhe pse këtë gjë ai nuk para e poston në rrjete sociale. Ditën e sotme këtë ka vendosur ta bëjë Bora, e cila publikuar disa video brenda studios së Donaldit, duke na zbuluar disa nga veprat e tij të artit, duke ngritur dyshimet se së shpejti mund të ketë një ekspozitë.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm