Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Zbarkon një helikopter mbi Big Brother Vip, ja për cilin banorë ishte

po lexohet

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e BBVip, ku mes Eglës, Heidit, Julit, Meritonit dhe Romeos do të zgjidhet fituesi mbrëmjen e 25 majit.

Ndërkohë që gara është e fortë, fansat vijojnë të mbështesin banorët e tyre të preferuar përmes votave por edhe përmes droneve të dërguara.

Ditën e stome një tjetër helikopter ka ardhur mbi shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe janë mbështetësit e Julit që kanë vendosur ta surprizojnë sot banorin.

“Jul baba”, shkruhej sipër helikopterit.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm