Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Takimi i djeshëm brenda ‘BBV’, rrjeti po gumëzhin për afrimitetin e Vesës me Romeon(VIDEO)

po lexohet

Vesa Smolica, ishte një nga ish-banoret që u bë pjesë e shtëpisë së ‘BBV Albania’ për disa minuta, gjatë festës së ditëlindjes së Meriton Mjekiqit.

Ajo pati mundësinë që të takohej me Romeo Veshajn, banorin që kishte më shumë afrimitet brenda shtëpisë, mirëpo takimi mes tyre u bë viral në rrjet.

Prekjet e Vesës ndaj Romeos nuk u pritën dhe aq mirë, duke u interpretuar si shenjë afeksioni.

Sikurse shihet edhe në këtë video, Vesa i shtrëngon dorën Romeos, e madje duket sikur nuk do ta lërë të largohet.

Shikoni videon më poshtë: 

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm